Levná exotika a luxus v jednom

Dovolená v Egyptě poskytuje cestovatelům dávku luxusu i exotiky. Hotelové komplexy v této africké destinaci nabízí minimálně 4 hvězdičky a úroveň ubytování je více než nadstandardní. Některé resorty jsou natolik luxusní, že nebudete věřit, že jste v Africe. Egypt je zemí, která nabízí celoročně krásné počasí a možností, jak si pobyt zde zpříjemnit je hned několik.

palmy u bazénu

Hotelové komplexy nabízí množství vyžití pro své klienty. V oblastech jako je Marsa Alam, kde v podstatě nemáte možnost vyjít si do okolí na procházku, vám hotel nabídne vše potřebné. V hotelích najdete různé obchůdky, lázně, masáže, posilovny, lékárny aj. Komplexy mají několik barů, restaurací včetně baru v bazénu. V rozsáhlejších rezortech najdete i více bazénu a různých odpočinkových zón a hřišť pro děti. V některých případech je součástí hotelu i aquapark s tobogány, které máte v ceně.

Co se týče ubytování a samotných pokojů, většina nabízí nadstandardní pokoje, které v mnoha evropských destinacích v takovém servisu nenajdete. Co se týče řemeslných prací a provedení například koupelen, může se stát, že například držáček na toaletní papír nebude přišroubovaný ke zdi tak, jak jsme na to zvyklí my evropané. Toto ale nemůže ubrat na celkovém dojmu ani jednu hvězdičku.

Stravování v Egyptě je naprosto bezkonkurenční vždy formou all inclusive. Nabízí různé množství pokrmů i nápojů a vždy si vybere každý. Jsou zde k dispozici jak vegetariánské varianty, tak i bezlepkové. Určité pokrmy se opakují, ale každý den jsou i nové pokrmy, které můžete vyzkoušet. Nejlákavější a nejlahodnější jsou egyptské dezerty a zákusky, jim prostě nejde odolat.
hotelový pokoj

Co se týče cen zájezdů pohybují se v rámci únosných mezí. Pokud máte silnou vůli a nervy vyplatí se čekat například na last minutová ceny, které jsou řádově úplně někde jinde, než když si koupíte zájezd za cenu plnou. Last minute je opravdu hodně muziky téměř za hubičku.

4.4/5 - (5 votes)