Cvičící stroje

Jsem opravdu hodně sportovně založený člověk. Sportování mě baví a opravdu si nepamatuji nějakou dobu, kdybych se třeba na sportování vykašlala. Taky jsem jako dítě sportovně běhala a chodila jsem taky do kroužku atletiky a taky na plavání. Bavilo mě to a myslím si, že kdybych nechodila na žádný sport, tak jsem asi hodně obézní, protože bohužel v naší rodině je hodně obézních lidí. Dokonce jsem se dozvěděla, že obezita se taky může dědit, proto jsem ráda, že jsem byla tak sportovně založená, že mě rodiče povolili, abych sportovala. Možná si to rodiče řekli, že bych měla jako dítě sportovat, abych taky nepřibírala na váze, jako oni.

Moc ráda doma cvičím.

Jenomže nyní, když bydlím na vesnici a nemohu chodit do posilovny, tak jsem si řekla, že když mám veliký domek, tak si tam udělám takovou malou cvičící místnost, jako posilovnu. A koupila jsem si taky různé skvělé cvičící stroje. Byla jsem ráda že taková technika existuje. Myslím se, že taková technika je opravdu výhodná, protože jsou lidé, kteří nemohou chodit do posilovny nebo nechtějí venku běhat, že se stydí, tak využiji nákup této techniky ke cvičení.

Sport je moje závislost.

Doma mám nejenom běžecký pás, ale taky rotoped a další stroje, které mi pomáhají udržovat se v kondici a cítit se skvěle, protože já abych se vám přiznala, jsem na cvičení asi hodně závislá, takže tato technika, která slouží ke cvičení, mi opravdu hodně pomáhá. Nedokázala bych se smířit s tím, kdybych necvičila. Navíc jsem taky opravdu velice ráda, že můj současný přítel je taky na cvičení opravdu hodně naladěný, takže cvičíme spolu. A protože v páru je to nejlepší, takže jsme taková skvělá dvojice, která se doplňujeme a taky se navzájem podporujeme. Myslím si, že podpora při sportu a celkově podpora v partnerství je pro mě opravdu hodně důležitá. Proto si partnera vážím, že nám to spolu klape.