Mladší vzhled i v pokročilém věku


Stárnutí je nezvratný proces, který se pokoušely zastavit slavné osobnosti i panovníci napříč zeměmi. Bohužel stárnutí odvrátit nejde, ale je možné se na něj začít připravovat. Nejspíš si říkáte že je to hloupost, když je vám třeba 30, ale čím dříve si uvědomíte co všechno má na váš vzhled vliv, tím dříve se budete snažit si vzhled udržet. Zvyšující se věk jde jako první vidět na rukou a dekoltu, a samozřejmě v obličeji. Právě v těchto místech jako první vznikají nehezké pigmentové skvrny, které lze eliminovat velmi jednoduše – používáním prostředků s ochranným faktorem. Slunce je sice náš přítel, ale umí naše tělo nevratně poškodit, proto je dobré se proti jeho slunečním paprskům bránit. Za několik desítek let si za to poděkujete.

starší žena

Jak se ještě stárnutí ubránit?
Jestli chcete vypadat mladě i v penzi, https://www.penize.cz/kalkulacky/vypocet-duchodu je potřeba se o sebe starat už před třicítkou. Kromě používání krémů s ochranným faktorem každý den je potřeba dbát o sebe zevnitř. Je dobré používat různé doplňky stravy, které se postarají o to, že váš zdravotní stav bude velmi dobrý. Právě ten se totiž projevuje na našem vzhledu nejvíce. A pokud chcete mít pevnou pokožku bez hlubokých vrásek, začněte co nejdříve používat kolagen na pleť. Naše těla si jej umí tvořit sama, ale právě už okolo třicítky tuto schopnost nadobro ztrácí. A proto je dobré kolagen užívat prostřednictvím doplňků stravy, protože z potravy jej přijmeme jen málo.

tablety kolagenu

  • Jaký vybrat?

Na sociálních sítích probíhá v posledních dvou letech doslova kolagenový boom. Která celebrita jej nepropaguje, ta nejde s dobou. Na trhu je jich obrovské množství, ale jen zlomek z nich dokáže tělu dodat vše co reklama slibuje. Orca collagen má svoje účinky vědecky potvrzené, protože jde o čistý kolagen z mořských ryb, který se velmi snadno vstřebává. K dispozici je v podobě prášku, který se jednoduše rozmíchá ve vodě.