Rovnátka dětem nevadí a ty vaše je ocení taky

Patří vaše dítě mezi ratolesti, které bojují s nerovností jejich chrupu? V takovém případě je v péči rodičů, aby s dětmi projednali možnosti ohledně úpravy, kdy pro nich bude nejlepším řešením právě nasazení rovnátek. Jelikož je dnešní doba tomuto problému otevřená a u mnoha (nejen) dětí jich můžete běžně spatřit bez toho, aby se za nich styděly, bude i vaše dítě nakloněné k tomu, aby ortodontickou léčbu podstoupilo.
Konec konců se nejedná o nic, co by bylo omezující a způsobovalo jim to trápení.dítě u zubaře

NÁVŠTĚVA ORTODONCIE

S vaším dítětem se tedy neváhejte rozhlédnout po rovnátkách Praha, která vám nasadí na profesionálním pracovišti ortodontické kliniky. Je nutné si vybrat takovou, která by vám nabídla komfortní služby, příjemný prostředí a přístup, který by byl na úrovni.
V případě naší kliniky se můžete spolehnout na péči, která je nejen pro dospělé, ale i pro děti snadná a probíhá bez bolestí.
První, co vás čeká je podstoupení prohlídky, zhodnocení stavu chrupu, jeho závažnosti pokřivení a následná konzultace ohledně výběru rovnátek. Dospělí v poslední době podlehli možnosti nechat si nasadit ta neviditelná, ale u malých ratolestí je výběr zpravidla jednodušší. Zvolit si tedy můžete kovová nebo estetická rovnátka, která je rovněž možné doplnit o barevné gumičky. V případě, že se vaše dítě doplňkem v jeho puse bude chtít chlubit, bude pro něho příjemné zvolit si takový model, který by působil esteticky pěkně a líbil se mu.rovnátka na zubech

LÉČBA VYŽADUJE TRPĚLIVOST

Pokyny, které vám zadá zkušený lékař na ortodoncii – je nutné dodržovat bez výjimky. Pravidelné kontroly a úpravy jsou stejně důležité k tomu, aby se léčba pomalu, ale jistě blížila k úspěšnému konci. Na co byste měli jako rodiče dbát je to, aby vaše dítě čištění jeho chrupu nijak neflákalo. Důkladné čištění každého zubu včetně mezizubních prostorů je to, co vám pomůže urychlit průběh léčby a dosáhnout požadovaných výsledků.
A v nemalé míře vám k tomu pomůže i návštěva dentální hygieny, která je nezbytnou součástí léčby s rovnátky. Nepodceňujte ji a uvidíte, že vaše dítě bude se stavem jeho chrupu za krátký čas více než spokojené.