Servis vířivých van a vířivek

Ať už je zima nebo teplo, to vůbec nevadí. Ve vířivkách můžete odpočívat jak venku, tak i vevnitř. Užíváte si s partnerem ve vaně relax při svíčkách? Milujete odpočívat v bublající vodě? Lehnete si do ní, zavřete oči, slyšíte příjemný zvuk a necháte se unášet? Máte doma vířivku či vířivou vanu? Pokud ji ještě doma nemáte, můžete si vybrat hned z velkého množství designu a tvarů, které vám lehce padnou do vašeho interiéru i exteriéru. Poté rozhoduje výběr podle počtu míst ve vířivce a dle funkčnosti. Po koupi vybrané vířivky si můžete pak užít relaxační chvilku z pohodlí domova a nebudete tak muset cestovat za wellness do různých hotelů za velké peníze. Nákup vířivé vany nebo vířivky se opravdu vyplatí!

Vířivka

Představte si, že sedíte jednoho dne ve vířivce, zmáčknete kouzelné tlačítko, které vám vždy vaši vířivku rozvlní, a ono se nic při zmáčknutí nestalo. Vířivka přestala fungovat, nevíte, co s ní je a vy nejste žádní profíci, abyste si ji mohli sami opravit. Partner to neumí, vy také. Je na čase hledat nějakého opraváře, který se specializuje na servis vířivek. Vířivky obecně potřebují velikou péči zejména v čištění masážních trubek nebo kontrolu a výměnu filtrového písku.

Luxusní vířivka

Máte potíže s vířivkou? Chtěli byste zase zažít relaxaci v bublinkovém prostředí? Nevíte si jako amatér rady? Nabízíme zapojení, kompletní čištění, výměny náhradních dílů, zazimování vířivek, kontrolu těsnění, prodej dalších materiálů a příslušenství. Servis a opravy poskytujeme na základě záručních listů i bez nich. Poskytneme vám ihned servis za každé situace. Máme spolehlivý vyškolený tým. Servisní technici odvádějí kvalitní práci za přiměřené peníze. Na nás se můžete vždy spolehnout! Podívejte se na naše kontakty a neváhejte zavolat! Všechny problémy řešíme hned! Těšíme se na vaši radost z našich služeb, volejte!