Stavba domu rychle a snadno


Řešíte aktuálně otázku bydlení? Líbilo by se vám moct mít svůj vlastní rodinný dům? Pokud se necítíte na stavbu svépomocí ani na rekonstrukci staršího domu, může pro vás být skvělou volbou stavba nového domu pomocí stavební firmy. Mnoho lidí, kteří uvažují o stavbě domu firmou, řeší jak vybrat kvalitní a spolehlivou firmu, která opravdu předá kompletně dokončený dům v termínu. Dnes to není jednoduché, protože podvodníci číhají na každém kroku, a ani u stavebních firem to bohužel není nic neobvyklého.

přízemní bungalov

Jestli hledáte někoho kdo vám postaví třeba váš vysněný bungalov 5+1, určitě se obraťte na nás. Stavíme svoje vlastní typové projekty, ale nabízíme i individuální projekční činnost nebo úpravu stávajících projektů. Věnujeme se stavbě zděných domů z porobetonu, ale potěšíme i milovníky dřevostaveb, protože všechny naše domy dokážeme postavit i v podobě dřevostavby.
Tip – potřebujete bydlet za pár týdnů? Vyberte si dřevostavbu, její zhotovení je mnohem rychlejší.

moderní dům

Velice populární jsou bungalovy. většina lidí si přeje přízemní dům, ve kterém nebudou muset řešit schody. Je-li tento typ domu to, co vás chytlo za srdce, můžete si u nás vybrat hned z několika bungalovů. Naše projekty odpovídají moderním požadavků klientů na kvalitu a moderní technologie. Domy jsou navíc vybaveny nejen tepelným čerpadlem, ale i solárními panely, takže navíc získáte dům, za který nebudete platit příliš vysoké částky za energie.

Máte pozemek?
Jestli už máte pozemek, pak jistě oceníte že se můžeme pustit do získání vašeho stavebního povolení a následně můžeme začít se zemními pracemi. Ještě toto léto už můžete bydlet ve svém vysněném domě. Klíče od dokončených staveb předáváme včas. O tom se můžete přesvědčit v našich recenzích. Naši spokojení klienti se podělili s ostatními o své zkušenosti, a všichni nás doporučují.