Vyhráli jste milión?

Přemýšleli jste někdy, co byste dělali, kdybyste vyhráli milión ve sportce? On totiž milión nemusí být zase až tak velká suma peněz, jak si myslíme.

Vyhrát milión je krásná představa, ale co s ním? Jeden milión vám v dnešní době bude tak tak stačit na koupi garsoniéry, a to ještě v nějakém menším městě, určitě ne v Praze. Milión vám nebude stačit ani kdybyste chtěli koupit apartmán v Chorvatsku, ale možná koupě nějaké menší chatky, spíše zahradního domečku, to by se za milión mohlo dát pořídit.

výhra

Když ne byt, tak určitě byste mohli za milión zrekonstruovat vaše stávající bydlení. Plastová okna, nové podlahy, koberce, možná nová kuchyň a předělání bytového jádra, to by mohlo finančně vyjít. Také si ale můžete říct, že je to výhra a že si ji užijete. Můžete uspořádat skutečně velkou grilovací párty pro všechny vaše známé. To určitě všichni ocení. Určitě po vás kamarádi budou chtít nějaké půjčky, to ale hodně zvažte, abyste o milión nepřišli stejně rychle, jak jste jej získali. Můžete si dopřát vskutku luxusní dovolenou. Za milión můžete objet celý svět, ať už na vlastní pěst nebo s cestovkou. Nebo pokud chcete jen svou dovolenou proležet na pláži, určitě vám cestovka najde něco, dle vašich nejskrytějších přání. Můžete si také pořídit nové auto, což udělá asi většina výherců, pokud to jejich už je staršího data výroby. Za milión už se dá pořídit skutečně kvalitní auto s plnou výbavou, což ocení celá rodina.

sportka

Myslet si, že když vyhrajete milión, tak už nebudete muset jít do práce, je bláhové. Měsíční úrok z miliónu může být okolo 1000,- Kč a s tím opravdu nevyžijete. Pokud si ale řeknete, že si každý měsíc přilepšíte ke svému stávajícímu příjmu, určitě s tím nějaký ten rok vydržíte. Milión, který spadne z nebe, každého určitě potěší. Ale má to jeden háček, musíte dávat sportku nebo aspoň kupovat losy.