Zapomeňte na nudu a starosti, přijďte se skvěle bavit!

Toužili jste vždy na vlastní kůži zažít jedinečné dobrodružství, stejně tak jako hrdinové na stříbrném plátně? Milujete únikové hry a sami byste se rádi jednou ocitli na místě fiktivního hráče? Anebo prostě chcete alespoň na chvíli zabít nudu a ponořit se do napínavého příběhu, ať už se jedná o cokoli? V takovém případě byste si rozhodně neměli nechat ujít příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži únikovou hru, která slaví úspěchy po celém světě – vždyť z daleké Asie doputovala až k nám.

domino

Všem milovníkům napětí, dobrodružství a záhad se taková událost bude jistě maximálně líbit, neboť tak zaručeně zapomenete na starosti všedních dnů. Hra vás dokonale pohltí a po hodinu a půl jejího trvání budete veškerou svou energii věnovat tomu, abyste se dobře zhostili své role, vyřešili všechny záhady a podařilo se vám uniknout https://karvinsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/dva-ridici-se-snazili-uniknout-policejni-kontrole-20171221.htmlz místnosti. Na všechny případné starosti a jiné věci, které vás tíží, tak v tento čas spolehlivě zapomenete a dokonale si provětráte svou hlavu. A ještě něco: vzhledem k tomu, že je tato hra určena pro dva až pět hráčů, budete mít o zábavu postaráno také díky tomu, že budete pracovat jako tým, ať už s vašimi přáteli, rodinnými příslušníky anebo s kolegy z práce – zkrátka s lidmi, které do hry vezmete s sebou.

únikové dveře

V únikové místnosti v Kutné Hoře se tak zaručeně nudit nebudete. Navíc je sto procentně jisté, že si odtud odnesete hromadu nevšedních zážitků, na které budete ještě dlouho vzpomínat – jak bezprostředně poté, tak i později, takže budete mít se svými přáteli co sdílet.
Zároveň se jedná o skvělou team buildingovou akci, která dokonale stmelí váš pracovní tým právě přímo ve hře, neboť společná práce a kvalitní fungování týmu je pro hru naprosto klíčové.
Ovšem pokud není logické myšlení, ani odhalování záhad a tajemství vaší velkou doménou, tak ani v takovém případě se nemusíte obávat do hry přihlásit a můžete si být jisti tím, že i tak si z únikové místnosti v Kutné Hoře odnesete ty nejlepší zážitky.