Ach, ta dieta

Hlavně po Vánocích se to ve všech médiích hemží návody jak zhubnout. Člověk hřeší při návštěvách a neodolá, aby si nezobnul cukroví, i když ho doma třeba sám nepeče. Více sedíme, pijeme více alkoholu a celkově si tak pohodujeme a naše tukové buňky mají pré.

Můžete patřit k těm šťastným, kteří to neřeší a nic si z kil navíc nedělají. Musíte mít tedy i to štěstí, že to neřeší ani Vás partner. Aby vás pak nechtěl vyměnit za někoho štíhlejšího. Koupíte si prostě oblečení o velikost větší, to staré rozdáte a je vyřešeno.
letní ovoce

Většina žen si ale hlavu se svou postavou láme a ráda by se vešla do svých starých džín z mládí. Jak to zařídit, když nám samotným hubnutí nejde nebo se trápíme jo-jo efektem. Nejlepší je požádat o radu a pomoc odborníky, kteří nám sestaví jídelníček na míru a změří tuky a svalovou hmotu v těle a poradí i s vhodným cvičením pro náš typ postavy.
lákavá zmrzlina

Možností, kam se obrátit, najdete na internetu spoustu. Ideální by bylo řídit se tipem nějaké kamarádky nebo známé, která již odbornou pomoc využila a má s ní dobré zkušenosti. Mělo by se jednat ne o nějakou zázračnou dietu, při které zhubnete za měsíc deset kilo, ale o celkovou změnu jídelníčku, s ohledem na Vaše osobní potřeby, kde budete shazovat kila sice pomaleji, ale zato natrvalo . Je to běh na dlouhou trať, na to nesmíte zapomenout.

Štíhlá postava je totiž hlavně v hlavě, ne v genech, jak rádi někteří tvrdí. Ano, existují šťastlivci, kteří mohou sníst snad vše a v jakémkoliv množství a nepřiberou ani gram, ale těch je opravdu jak šafránu. Musíte změnit svůj celkový pohled na stravování a na pohyb, pak to půjde. A nebojte se do této změny zapojit celou rodinu nebo aspoň partnera, či partnerku. Ve dvou se to lépe táhne a úspěchy se dostaví.

4/5 - (6 votes)