Půjčovna dodávek zajistí vůz i s řidičem pro stěhování bytu

Pronajmout si vůz i s řidičem

Pronajmout si dodávku za účelem stěhování není nic obtížného, podmínkou je pouze platný občanský a řidičský průkaz (skupina B), trvalý pobyt na území ČR a složení vratné kauce. Naprosto zásadní je seznámit se s podmínkami pronájmu ještě před podpisem smlouvy, aby bylo jasné, jak postupovat při autonehodě, v případě poškození vozidla vaší vinou, či zaviněním třetí osobou, anebo při technickém defektu. Všechna vozidla jsou pojištěna povinným ručením, mají platné STK, dálniční známku, a zajištěnou nonstop asistenční službu.

stěhování věcí

Pak už nezbývá nic jiného, než zkontrolovat vůz, zdokumentovat jej fotoaparátem včetně interiéru, přebírat jej nejlépe ve dvou, aby se předešlo nedorozuměním a případným nedostatkům, a na závěr usednout za volant. Pokud ovšem nejste zvyklí větší dodávku řídit, můžete mít zpočátku problémy s odhadem vzdálenosti, zvláště při parkování a couvání. Výhodné je zajistit řízení někým zkušeným, anebo si sjednat pronájem vozu i s řidičem.

bublinková fólie

Stěhování s řidičem z půjčovny

Víte, že nejvíce nehod se přihodí ve chvíli, kdy není řidič plně soustředěný na jízdu, a je zabraný do emocionálně nabitého hovoru? Informativní tabulky „Nemluvte za jízdy s řidičem“ proto nejsou v autobusech náhodou. Bude-li vámi pronajatý vůz řídit zkušený nestranný řidič, budete se moci plně soustředit na svou práci, na samotný stěhovací proces, nebudete rozptylováni za jízdy a ta bude také mnohem bezpečnější.

Některé půjčovny dodávek Praha zajišťují i pronájem stěhovacích pomůcek, jako je rudlík a vázací popruhy, takže na vás je pak jen balení věcí a pečlivá organizace samotného přesunu z bodu A do bodu B. Na co se ovšem často zapomíná, je parkovací místo, je-li totiž v den D všude plno, situace se může řádně zkomplikovat, časově protáhnout, a zasáhnout i do samotného harmonogramu pronájmu vozidla.

4.5/5 - (2 votes)