Bez peněz to prostě nejde

Investičních úvěrů je na našem trhu velké množství, bankovní i nebankovní sektory se předhání s výhodnými nabídkami, ale jak se v tom všem zorientovat a vybrat to pravé?  V první řadě musíte mít představu o tom, jakou částku si chcete půjčit a k čemu by měla být určena, dobré je mít také jasno v tom, po jakou dobu chcete zapůjčenou částku splácet.
létání peněz
Bankovní sektor
Rychlý úvěr
Úvěr určený na podnikání se splatností do 5 let, maximální výše může být až 1,5 milionu. Ze získaných peněz se dá financovat vybavení, reklama a propagace.
Leasing
Ideální volba pro nákup dopravní techniky, strojů a zařízení, automobilů, letadel, lodí či technologií.
Malý úvěr
Tento typ úvěru je účelový, splatnost je zde až 15 let a může být poskytnut až do výše 8 milionů. Sloužit by měl k pořízení pozemků, výrobních hal či rekonstrukcí.
Účelový
Výhodou je splátkový kalendář na míru a jeho použití je ideální na investice, projekty, modernizaci nebo investování do nemovitostí.
Faktoring
Faktoringje předem smluvně dohodnutý odkup pohledávek po datu splatnosti.  Veškeré riziko dluhu přechází z odběratele na faktoringovou společnost. 
spolupráce a kolegové
Nebankovní sektor
Pokud potřebujete peníze rychle, např. na placení závazků po splatnosti či financování provozu nebo zásob, jsou tady nebankovní úvěry téměř na cokoliv do výše až 10 milionů se zástavou, u nižších částek je možné získat peníze bez jakéhokoliv ručení. Na rozdíl od běžných bank si společnosti poskytující nebankovní úvěry dokáží poradit s nízkým hospodářským výsledkem, zápisem v registru dlužníků, závazky vyplývajícími z dluhu na zdravotním či sociálním pojištění.

Úroky
Podnikatelské úvěry můžete získat s úrokovou sazbou již od 3,99 % a s RPSN od 4,7%. Na stanovení úrokové sazby má vliv i hodnota zastavované nemovitosti, u nezajištěné půjčky musíte počítat s úrokem vyšším. Co se týká poplatku za zprostředkování nebo za vedení, tyto mají jednotlivé banky rozdílné dle svých sazebníků, úvěr může být veden i bez poplatku.