Léky a převoz

Jak byste si podle vás představovali práci v lékárnictví anebo zdravotnictví? Myslím si, že to může být opravdu perfektní. A hlavně si myslím, že to může být velmi zajímavé a taky nevšední. Protože jak je všem jasně známo, tak ve zdravotnictví není žádný den úplně stejný jako ten předchozí. Všechno je tam úplně jiné. Není to jako někde třeba například ve škole. Ve škole je každý den stejný. Tedy s téměř skoro anebo se to každoročně opakuje, takže učitel musí vyučovat stále tu stejnou látku dokola. Nicméně ale lékárenství a zdravotnictví je úplně něco jiného. Tam člověk, tedy zaměstnanec, má jiný den opravdu každý den. Pokaždé je to úplně jiné. A proto jsem si řekla, co by to bylo za práci, kdybych distribuovala léky.

Existují i léky na hubnutí.

Distribuce léčiv je tady u nás v Česku velmi důležitá. Nicméně ale celkově distribuce léčiv a po celém světě nutná a důležitá. Představte si, kdyby vypadla práce distribuce léčiv. Co bychom asi tak dělali? Myslím si, že by to bylo hrozné a mělo to nemilé následky, o kterých ani nechci vědět. Myslím si, že je opravdu mnoho lidí, kteří potřebují léky, aby mohli žít. Někdo bere léky, na opravdu těžké nemoci. A tudíž je pro něj distribuce léčiv opravdu nutná a životně důležitá. Navíc distributoři léčiv dovážejí léky do nemocnice a taky dalších nemocničních zařízení, kde jsou léky nutné. Nicméně distribuce léčiv také podléhá přísným kontrolám.

Léky jsou velmi důležité.

Všechno musí sedět. To, co je naloženo v dodávce musí taky sedět na dokladech a v dalších papírech, kterých je vážně mnoho. Takže distribuce léčiv není jen tak jednoduchá práce. Ten, kdo distribuuje léčiva musí být velmi zodpovědný a taky musí být skvělý řidič. Protože distribuce léčiv se se převáží autem. A taky distribuce léčiv je skvělá v tom, že si můžete vzít s sebou třeba prověřeného závozníka, takže vy nebudete v práci vlastně nikdy sami, což je prima. Povídat si s někým by mě bavilo, takže jsme si řekla, že kdyby bylo volné místo na tuto pozici, ihned bych do toho šla, může to být pěkná a zajímavá práce. Zkuste to taky.