Potřebný úložný prostor získáte i díky skříni na míru

Dělat si starosti s tím, že ve vašem domově nemáte tolik úložného místa, kolik byste potřebovali, už nemusíte. Díky vestavěným skříním Sten-skrine se postaráte o to, abyste vaše oblečení a jiné nezbytnosti, které nemáte kam uložit schovali tak, jak si to i přejete. Nedělejte si tedy vrásky na čele, že nedokážete najít prostornou a účelovou šatní skříň, ale nechte si sestavit takovou, která bude mít místo pro všechno, co se do ní rozhodnete uložit.skříň v ložnici

3D návrh vám usnadní práci

Firma Sten se specializuje na vestavěný nábytek a je schopná splnit přání všem zákazníků, kteří mají vysoké požadavky. Pomocí 3D návrhu se tak přiblížíte tomu, jak se ve vašem interiéru bude vaše šatní skříň vyjímat.
Samotný design si samozřejmě můžete zvolit dle vašeho osobitého stylu.Nezáleží na tom, jak rozměrný typ skříně si přejete sestavit do vašeho interiéru, protože společně s týmem designérů ho přivedeme k dokonalosti tak, aby vytvořila moderní a nadčasový nábytek, který ho zútulní.

Žádný prostor není překážkou

Mnoho zákazníků si přeje sestavit i různé druhy netypických skříní, jakými jsou například ty rohové. Jsme schopní splnit vám sen o dokonale využitém prostoru a umístit tak vestavěný nábytek i na místo, které požadujete.

  • Rohové typy skříní jsou velmi populární i díky tomu, že využijete místo v části místnosti, které není příliš účelové. Díky tomuto řešení však získáte volný prostor uprostřed místnosti, který chcete mít k pohybu nebo umístění jiného druhu nábytku.

ramínka na oblečení
Předložíme vám i finanční rozpočet, díky kterému budete předem vědět, kolik bude sestavení vašeho nábytku stát.Obraťte se na naše služby a vneste do vašeho interiéru novodobý styl, kterým se budete moct denně chlubit. K dispozici máte několik možností, jak najít ideální design nebo se nechte inspirovat kousky, které nalezete v naší galerii.
Díky nám už nebudete muset řešit častý problém s chybějícím úložným prostorem, protože ho budete mít jednou provždy dostatek.