Zařizování bez stresu

I když je internet věčným žroutem času, který nás někdy nenechá odtrhnout se k domácím povinnostem, v některých situacích se z něj stává neocenitelný pomocník, který nám pomůže vyřešit zádrhely běžného dne. Čas nám pak naopak ušetří.

Co všechno se dá online zařídit na dovolenou?
– Hotel – zabookujte si hotel on-line. Nejenom, že si můžete v klidu vybrat, ale také určitě využijte internetových srovnávačů, které vám zpřístupní ceny a služby. Porovnat pak můžete taky vybavení jednotlivých hotelů, přístup k moři či do města, možnost přivézt s sebou psa nebo prostory pro děti.

– Letenky – ty lze přes internet rovnou koupit a podobně jako u ubytování i zde lze využít cenových srovnávačů. Kromě toho je fajn sledovat speciální nabídky leteckých společností, což se bude hodit chceme-li cestovat nízkonákladově. Sledovat tak můžeme speciální servery, které to ohlídají za nás.

– Pojištění – moc srovnávání sahá až sem. Zrovna u pojištění je dobré si promyslet všechny varianty a pečlivě si projít všechny dostupné nabídky. Pokud navštívíte pobočku nejbližší pojišťovny, jistě vám vhodné pojištění poskytne. Nikdy vám ale nenabídnou konkurenční produkty, které třeba pokryjí více rizik a cenově vás vyjdou lépe.

– Vybavení – samozřejmě si můžete nakoupit taky všechny potřebné věci, které na dovolenou budete potřebovat, online, a tak se zbavíte otravného běhání po obchodech. Hlavně můžete nechat děti, aby si vybraly nafukovací hračky k bazénu a pak je pořídit za nejlepší cenu.

Oslava narozenin za dveřmi a co teď?
– Dort – nechcete se letos cpát tuctovým dortem z cukrárny za rohem, který navíc vypadá stejně jako dorty, které jste měli na oslavě desátých narozenin sami? Mrkněte se na Facebooku na alba zajímavých cukrářů, kteří tvoří dorty podle posledních trendů. Cenově vás to vyjde zhruba na stejno a na stole budete mít originální a chutný kousek.

– Dekorace – prostě ji nakupte on-line. Doručení až domů a nejlepší ceny.
– Zábava – místo obcházení jednotlivých představení si jednoduše sedněte k YouTube a mrkněte na videa kapel či bavičů, kteří vystupují na narozeninových oslavách. Taky si můžete přečíst reference, zjistit předem, do čeho jdete a pak dotyčné kontaktovat. Vaše oslava pak bude nezapomenutelná.