Aplikace ManFIT pro Android pomůže s cvičením

Kalhoty v pase najednou škrtí, zkrátka je třeba s tím něco udělat. A přiznejte se, od novoročního předsevzetí nad sklenkou sektu, ve sváteční den krátce po Silvestru, je do reality obrovský kus cesty, kterou musíte zdolat.
žena v teplákách.jpg
Může vám být nápomocný i chytrý telefon, vaše programová výbava pro operační systém Android může být tentokrát zpestřena o individuálního cvičebního trenéra. A právě ten třeba poslouží jako vhodná motivace k tomu, konečně zapracovat na své tučné postavě, tedy pokud je to váš případ, samozřejmě. Zatímco Michal Tučný zpíval, že je švédská bedna jeho kamarád a že má zatím jen štíhlé boky, vy na tom můžete být mnohem lépe. Stačí jen trocha vůle a pravidelného tréninku a výsledky se dostaví.

Uděláte něco pro své zdraví a lepší postavu doma i bez nářadí

Individuální trenér pro Android se jmenuje ManFIT a zaměřil se na ty z vás, kteří by konečně rádi začali pravidelně cvičit a nemají doma k tomu žádné pomůcky. Jednotlivé prvky jsou zacíleny vždy na určité tělesné partie, tím pádem si zvolíte cviky, které jsou pro vás aktuální. Cvičební asistent poslouží dobře jak mužům, tak i ženám nebo dětem, i když byl původně tvůrci zamýšlen především pro mužskou část populace.
hromadné cvičení.jpg
Program pamatuje na zkušenostmi prověřené metody tréninku, které můžete provádět pohodlně v domácím prostředí, přitom jsou velmi účinné. Existuje totiž spousta mužů i žen, kteří se necítí chodit do posiloven mezi ostatní cvičence, a to z mnoha důvodů. Vadí jim prostředí vydýchaného vzduchu, zápachu cizího potu, ohmatané posilovací stroje a pomůcky, ale třeba i docela obyčejný stud z vlastní nedokonalé postavy. Tělesné cvičení je také jistým projevem intimity a každému není vhod, když jej ostatní sledují.
· Aplikace monitoruje stav tělesné kondice na základě výsledků cvičení.
· Cvičení se provádí za pomoci hlasového doprovodu a videosekvencí, které přesně popisují, jak se cvik provádí.
· Individuální tréninkový plán lze upravit podle aktuální potřeby.
Program ManFIT již vyzkoušelo více než milion uživatelů a je ke stažení v Google Play zdarma, bohužel s reklamou. Aplikace však byla dobře oznámkována hodnotou 4,7 z pěti možných hvězdiček.