HTML

Tohle je prosím kódovací jazyk. Je to docela složité umět správně udělat webové stránky všechno se dělá právě tímhle jazykem, který je speciální, obsahuje několik typů zkratek a všechno má svůj pevně daný řád a dobře dofunguje. Pro většinu uživatel. Kteří si ale chtějí udělat sami své stránky, tak to není nejvhodnější, protože je to velice složité a vyžaduje to jak časovou náročnost, tak hlavně tu odbornou, znalost takového HTML jazyka, takže pro tyhle uživatele by bylo lepší, kdyby využili něco jiného, jako je třeba právě CMS software a další jednodušší varianty pro tvorbu webových stránek. Struktura webu je jednoznačně nejdůležitější.

kodování

Díky takovému jazyku si nastavíte strukturu, jakou budete chtít. Musíte umět text rozvrhnout do té správné podoby. Dříve se tohle využívalo na celou strukturu webu, ale teď už se to používá jen v určitém rozhranní a nahrazuje se to, ale můžete si nastavit celé stránky právě tímhle jazykem, to je jasné. Tohle moc neumí upravovat design webu a to je právě důvod, proč se tímhle nastavuje pouze struktura stránek.

editor

Struktura

Je to skvělé pro vytvoření struktury, po grafické stránce to, ale není dostačující, proto se využívají třeba CSS kaskádové styly, které umí krásně upravit design stránek a všechno správně funguje tak, jak má, takže se vůbec ničeho nebojte. Takhle vytvářejí www stránky profesionálové, normální lidí, kteří si chtějí pro svůj podnikatelský zájem vytvořit stránky, tak by se měli dát do rukou odborníka, který jim stránky vytvoří a všechno bude skvělé. Rychle se musíte rozhodnout a vytvořte si právě tímhle způsobem všechno, jak to nejlépe půjde. Hlavním důvodem, proč se tohle nevyužívá v kompletním směru je jeho nízká efektivita, co se týče po grafické stránky stránek, nemá to dostatek nástrojů, které by tohle všechno dokázaly. Určitě se o tohle všechno pokuste i vy sami.