Sháníte peníze na koupi pozemku? Potřebujete finance formou hotovosti, než začnete stavět? Chcete si koupit dům či začít rekonstruovat byt? Nebo jste se naopak dostali do finančních potíží a nevíte, jak z nich ven? V tom případě jsou zde speciální nebankovní typy hypoték, u kterých samozřejmě jako v každé jiné takovéto formě, ručíte nemovitostí a získáte určité procento z odhadu nemovitosti. Vyřízení je však velice rychlé a snadné, takže vás nečeká žádné papírování nebo měsíce čekání.
účetní s kalkulačkou
·         Nebankovní hypotéka bez registru je připravená právě pro tyto účely. Co vlastně znamená a čím se vymezuje?
·         Jedná se o typ spotřebitelského úvěru. Tento typ úvěru si mohou sjednat všichni občané nad 18 let svého věku.
Zamítli vám žádost v bance? Máte špatné registry nebo nízké příjmy. To jsou dva základní důvody, proč vám v bance žádost odmítnou a peníze vám nedají. Jak s tím naložíte, to už je jenom na vás. Rozhodně však není zapotřebí mít půjčku z banky, o tom se nyní přesvědčíte, protože i soukromé společnosti nabízí velice výhodné podmínky a konkurují tímto způsobem dosavadním bankám.

Výhodné podmínky

Tento typ úvěru je velice výhodný. Nízká úroková sazba potěší jistě každého z nás a ještě lepší je, že peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. Nic nedokládáte, neprokazujete, na co peníze potřebujete, ani nebudete dokládat žádné účtenky. Peníze zkrátka můžete použít podle svého přání. https://www.csfd.cz/film/43359-automat-na-prani/prehled/
ruce na pc
Nejčastější způsoby využití financí:
1.       Koupě majetku
2.       Rekonstrukce domácnosti
3.       Koupě pozemku
4.       Koupě domu
5.       Splacení dluhů
6.       Refinancování nevýhodných starých půjček
7.       Splacení exekucí
Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 1 roku až 30 let. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti. Ručí se jakoukoliv nemovitostí – dům, byt, pozemek, chata, garáž, objekt a další.
Nezkoumáme bonitu, příjmy ani registry! Žádná situace není bezvýchodná. Nezkoumáme věk klienta, jeho bonitu ani to, jestli máte záznamy. Pokud máte, nemusí to být nutně překážka k získání úvěru. I s nízkými příjmy jistě něco uděláme.

Nebankovní hypotéka pro každého
4.4 (88.57%)14