Nebankovní hypotéka pro každého

Sháníte peníze na koupi pozemku? Potřebujete finance formou hotovosti, než začnete stavět? Chcete si koupit dům či začít rekonstruovat byt? Nebo jste se naopak dostali do finančních potíží a nevíte, jak z nich ven? V tom případě jsou zde speciální nebankovní typy hypoték, u kterých samozřejmě jako v každé jiné takovéto formě, ručíte nemovitostí a získáte určité procento z odhadu nemovitosti. Vyřízení je však velice rychlé a snadné, takže vás nečeká žádné papírování nebo měsíce čekání.
účetní s kalkulačkou
· Nebankovní hypotéka bez registru je připravená právě pro tyto účely. Co vlastně znamená a čím se vymezuje?
· Jedná se o typ spotřebitelského úvěru. Tento typ úvěru si mohou sjednat všichni občané nad 18 let svého věku.
Zamítli vám žádost v bance? Máte špatné registry nebo nízké příjmy. To jsou dva základní důvody, proč vám v bance žádost odmítnou a peníze vám nedají. Jak s tím naložíte, to už je jenom na vás. Rozhodně však není zapotřebí mít půjčku z banky, o tom se nyní přesvědčíte, protože i soukromé společnosti nabízí velice výhodné podmínky a konkurují tímto způsobem dosavadním bankám.

Výhodné podmínky

Tento typ úvěru je velice výhodný. Nízká úroková sazba potěší jistě každého z nás a ještě lepší je, že peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. Nic nedokládáte, neprokazujete, na co peníze potřebujete, ani nebudete dokládat žádné účtenky. Peníze zkrátka můžete použít podle svého přání. https://www.csfd.cz/film/43359-automat-na-prani/prehled/
ruce na pc
Nejčastější způsoby využití financí:
1. Koupě majetku
2. Rekonstrukce domácnosti
3. Koupě pozemku
4. Koupě domu
5. Splacení dluhů
6. Refinancování nevýhodných starých půjček
7. Splacení exekucí
Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 1 roku až 30 let. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti. Ručí se jakoukoliv nemovitostí – dům, byt, pozemek, chata, garáž, objekt a další.
Nezkoumáme bonitu, příjmy ani registry! Žádná situace není bezvýchodná. Nezkoumáme věk klienta, jeho bonitu ani to, jestli máte záznamy. Pokud máte, nemusí to být nutně překážka k získání úvěru. I s nízkými příjmy jistě něco uděláme.