Svůj sen o bydlení si můžete splnit třeba ještě letos

Splňte si svůj sen – a budete šťastní! A něco takového rozhodně stojí i za menší hypotéku. Ovšem pokud na ni nedosáhnete, anebo ji ze zásady odmítáte, tak ani to nemusí vadit. A to dokonce i v případě, kdy jde o bydlení. Díky skvělým mobilním domům může nyní bydlet úplně každý – samozřejmě že ve svém a na svém vlastním pozemku. Anebo alespoň na tom pronajatém.

Mobilní domy na prodej jsou malé, nemají pevné základy, a jsou velice levné – můžete žít pod vlastní střechou už za jeden milión! A díky těmto úžasným vlastnostem je můžete využít na mnoho způsobů. Mohou vám posloužit jako luxusní, anebo obyčejná (a ještě levnější) rekreační chata, anebo je můžete bez obav využít i k pohodlnému celoročnímu bydlení, třeba pro vás a vaši mladou rodinu.

klice od domu (2)

A můžete si být naprosto jistí tím, že vám v nich nebude chybět vůbec nic z toho, co potřebujete ke spokojenému životu.

Budete v nich mít dostatek soukromí, ale také svobody. Prostě proto, že budete žít ve vlastním království, které vám říká pane, nemusíte jej sdílet s dalšími podnájemníky, ani platit drahý nájem. A ještě ke všemu nebudete mít sousedy za zdí, ale až na dalším pozemku – a záleží jen na vás, jak to bude daleko.

Jistě uznáte, že milión korun za takový komfort stojí. A jistě uznáte i to, že sehnat jeden milión také není nic nemožného. Takovou částku je reálné z průměrného platu našetřit v rozumné době, ale pokud vám takové řešení připadá příliš zdlouhavé, můžete si půjčit, a to na malý krátkodobý úvěr, který rychle splatíte.

mala chatka

Víte, že stavba nemá pevné základy?

Tento fakt otevírá celou řadu možností. Stavba tak může vzniknout na libovolném místě – tedy v areálu výrobce, který ji následně doveze a usadí tam, kam sami určíte. Díky absenci spojení se zemí nepotřebujete stavební povolení. A stavět můžete i na pronajatém pozemku.

Jak je tedy vidět, splnit si velký sen, třeba o bydlení, nemusí být nijak moc složité!